Exponea Certified Partner
Kdo je ePace?

VÁŠ VÍTĚZNÝ TÝM

Nadlidský výkon, lidské uvažování

Propojujeme automatizaci a umělou inteligenci se skutečnými potřebami vašich zákazníků. Naučíme vás používat platformu Exponea Experience Cloud, která představuje toho nejlepšího obchodníka, jaký kdy existoval a ještě mnohem víc: Pracuje nonstop, učí se ze všech interakcí se všemi jednotlivými zákazníky a navíc dokáže do svého chování promítnout stávající i nově získaná data, která máte díky digitalizaci byznysu k dispozici.

Pomáháme firmám objevit přínos marketingové automatizace a zhmotnit digitalizaci byznysu ve skutečných výsledcích.

Svět, ve kterém moderní technologie a umělá inteligence zdokonalují zákaznickou zkušenost.

Naše hodnoty

selroz_v2
Selský rozum

Největší aktivum úspěšných projektů a nejlepší výstroj pro pochopení potřeb zákazníků. V tvrdých datech hledáme lidský insight.

ux_v2
Zákaznická zkušenost

Pozitivní dojem vede k opakovanému nákupu a současně k ochotě zaplatit náležitou cenu za vaše produkty.

automat_v2
Automatizace

Rostoucí množství dat a nekonečně možností, jak a kdy komunikovat se zákazníky, si žádá klonování obchodníků nebo superschopnosti. A nebo automatizační platformu Exponea.

ai_v2
Umělá inteligence (AI)

Zaměstnanci dávají vaší firmě duši. Technologie pak obstarají bezchybnou kombinaci dat a výstupů. Ideální synergie pro váš byznys.

Co nás odlišuje

Tempo, jakým mohou firmy zvyšovat svůj výkon v digitálním prostoru, je základem našeho jména. Tempo je zásadní pro každý závod. A vytrvalá práce s daty ho exponenciálně urychluje.

Nasloucháme

Každý klient, pro kterého pracujeme je unikátní. Tím, jaké systémy po cestě nabral, jaké má lidi v týmu, jaké řeší aktuálně problémy a také priority. Umíme se tomu přizpůsobit.

Respektujeme

V mnoha ohledech přinášíme revoluci do prostředí klienta, nejsme ale ničitelé světů. Některé věci potřebuji svůj čas. Víme to. Zohledníme to v našich návrzích a podpoře.

Máme rádi výzvy

Víme, co umíme a co dokážeme. Prohlášení jako „nejde“ nebo „nechceme“ bereme jako pozvánku k dokázání opaku. Jsme tou potřebnou energií, o kterou se s klienty moc rádi dělíme.

Víme, co děláme

Čím víc a déle poskytujeme naše služby, tím více si uvědomujeme, co všechno je možné dokázat a že hranice možností se neustále posunují.

Podporujeme

Nikdo z lidí na straně klientů nesedí s rukama v klíně, čekající na nějaké dobrodružství. Jsme si toho vědomi a systematicky pomůžeme firmě postupně změnu prosadit ve všech odděleních. Obchod, Marketing, IT, Data, on-line, off-line. Trpělivě a s pochopením.

Počítáme

Data a čísla nás vedou kupředu. Vnímáme stránku nákladů, ale stejně důležitě vnímáme stranu výnosů. Vždy jsme doručili násobně více než kolik to stálo. Jsou jednotlivosti, které se nepovedou, v celkové bilanci je však většinou až překvapivě dobrý výsledek pro klienta.

5353 mio.
Přinesli jsme zákazníkům
353 mio.
Přinesli jsme zákazníkům
353 mio.
Přinesli jsme zákazníkům

Kdo stojí za ePace

Jaroslav Novák

zakladatel a CEO

Po více jak 15 letech práce v agenturách OgilvyWunderman jsem se začal specializovat na marketingovou automatizaci – obor, ve kterém se potkávají data, technologie a funkční kreativita. Je to pro mě vrcholná forma direct marketingu, který poutá čím dál více pozornosti manažerů napříč byznysem. Už není otázkou jestli, ale KDY se vydáte tímto směrem. Podle mého názoru je tato cesta nevyhnutelná k maximalizaci zákaznické zkušenosti a prodejního výkonu. Výsledky, kterých dosahujeme každý den, jsou toho důkazem.

Agenturu ePace jsem založil právě proto, abychom vám usnadnili nelehkou volbu a pomohli vašemu týmu tímto směrem co nejrychleji vyrazit – navzdory všem předsudkům a obavám ze změny. Zaručujeme se za bezprecendentní výkon, který vám přinese automatizační platforma Exponea.

Ozvěte se nám

Máte dotaz nebo nám chcete cokoliv sdělit? Jsme tu pro vás.

Najdete nás na adrese

ePace s. r. o. – IČ: 08055564

VISTA House, Na Pankráci 1618/30, 140 00 Praha 4, Česká republika

jaroslav.novak@epace.cz

mobil: +420 773 517 444

Zanechte rychlý vzkaz

win the race

Pro koho pracujeme nebo konzultujeme

czc.cz
e.conomia
O2 Media
NN Investment Partners