Exponea Certified Partner
Kdo je ePace?

VÁŠ VÍTĚZNÝ TÝM

Nadlidský výkon, lidské uvažování

Propojujeme automatizaci a umělou inteligenci se skutečnými potřebami vašich zákazníků. Naučíme vás používat platformu Exponea Experience Cloud, která představuje toho nejlepšího obchodníka, jaký kdy existoval a ještě mnohem víc: Pracuje nonstop, učí se ze všech interakcí se všemi jednotlivými zákazníky a navíc dokáže do svého chování promítnout stávající i nově získaná data, která máte díky digitalizaci byznysu k dispozici.

Pomáháme firmám objevit přínos marketingové automatizace a zhmotnit digitalizaci byznysu ve skutečných výsledcích.

Svět, ve kterém moderní technologie a umělá inteligence zdokonalují zákaznickou zkušenost.

Co nás pohání vpřed

selroz_v2
Selský rozum

Největší aktivum úspěšných projektů a nejlepší výstroj pro pochopení potřeb zákazníků. V tvrdých datech hledáme lidský insight.

ux_v2
Zákaznická zkušenost

Pozitivní dojem vede k opakovanému nákupu a současně k ochotě zaplatit náležitou cenu za vaše produkty.

automat_v2
Automatizace

Rostoucí množství dat a nekonečně možností, jak a kdy komunikovat se zákazníky, si žádá klonování obchodníků nebo superschopnosti. A nebo automatizační platformu Exponea.

ai_v2
Umělá inteligence (AI)

Zaměstnanci dávají vaší firmě duši. Technologie pak obstarají bezchybnou kombinaci dat a výstupů. Ideální synergie pro váš byznys.

Jak ePace rozhýbe váš byznys?

Tempo, jakým mohou firmy zvyšovat svůj výkon v digitálním prostoru, je základem našeho jména. Tempo je zásadní pro každý závod. A vytrvalá práce s daty ho exponenciálně urychluje.

Nejsme korporace

Jakmile se rozhodneme spolupracovat, okamžitě poznáte, jak jste pro nás důležití. Pocítíte to na individuální péči, energii a nasazení, které věnujeme společnému cíli.

Digital Experience

Základem transformace firem v digitální době je maximální využívání dostupných dat. Exponea je naší jedinou volbou s ohledem na současné benchmarky.

Praktické zkušenosti

Náš tým má více než 3 roky zkušeností s automatizací obchodu a marketingu. Poznali jsme byznys malých i velkých klientů a všechna ponaučení zúročíme ve váš prospěch.

Specialisté v oboru

Potkáte se s odborníky na direct marketing, kteří mají zkušenosti s působením v globálních agenturách jako je Ogilvy nebo Wunderman.

Kontinuální certifikace

Neustále zdokonalujeme své zkušenosti s platformou Exponea. Do firem nosíme certifikovanou odbornost, která obohacuje i efektivitu vašich stávajících agentur.

Měřitelné výsledky

Efektivita a zvyšující se prodeje jsou naším hlavním KPI. Skokově zlepšujeme customer experience v každém SoW sprintu.

Kdo odstartoval ePace

Jaroslav Novák

zakladatel a CEO

Po více jak 15 letech práce v agenturách OgilvyWunderman jsem se začal specializovat na marketingovou automatizaci – obor, ve kterém se potkávají data, technologie a funkční kreativita. Je to pro mě vrcholná forma direct marketingu, který poutá čím dál více pozornosti manažerů napříč byznysem. Už není otázkou jestli, ale KDY se vydáte tímto směrem. Podle mého názoru je tato cesta nevyhnutelná k maximalizaci zákaznické zkušenosti a prodejního výkonu. Výsledky, kterých dosahujeme každý den, jsou toho důkazem.

Agenturu ePace jsem založil právě proto, abychom vám usnadnili nelehkou volbu a pomohli vašemu týmu tímto směrem co nejrychleji vyrazit – navzdory všem předsudkům a obavám ze změny. Zaručujeme se za bezprecendentní výkon, který vám přinese automatizační platforma Exponea.

Ozvěte se nám

Máte dotaz nebo nám chcete cokoliv sdělit? Jsme tu pro vás.

Najdete nás na adrese

ePace s. r. o. – IČ: 08055564

The HUBHUB, Panská 854/2, 110 00 Praha 1, Česká republika

jaroslav.novak@epace.cz

mobil: +420 773 517 444

Zanechte rychlý vzkaz

win the race

Pro koho pracujeme nebo konzultujeme

czc.cz
e.conomia
O2 Media
NN Investment Partners